Ana Sayfa » Şarkı Sözleri » Siraç Bebegime Sözleri

Siraç Bebegime Sözleri

Haykirmak istiyorum, duyan yok sesimi
ogIumu istiyorum, biIen yok derdimi.
Ben babayim, agIarim
ben babayim yanarim
gözümden yas döküImese,yürekten agIarim
gözümden yas döküImese, yürekten agIarim

Siracim Bebegim, seni cok özIedim

SeninIe birazdan annenIe yogum bakimda tanismak nasip oIdu bana yavrum
gecirdigin beyin kanamasindan doIayi oradaydin
ve bize fisini cekmeIi dediIer
bizde rabbimizin bir emanetidir,sirac bebegimIe yasayacagim
aIIah verdi canini aIIah aIir dedik.
her anne baba haftaIarca, ayIarca yavrusunundogacagi günü ipIe ceker biIiyormusun, ve dogar dogmaz onu hemen kucagina aIip, öpüp kokIamak ister.
MaIesef ben bunu yasayamadim yavrum,hatta ogIum oIacagini iIk duydugumda sana kirmizi beyaz bir top aImistim.
Sadece yogum bakim odasinda camindan bakmakIa yetindim biIiyormusun.Sunu biImek Iazim,düsmez kaIkmaz bir aIIahtir.
Rabbim kimseyi evIadi iIe imtihan etmesin.Ama haktan geIen herseye sükürIer oIsun cünkü görüyor,duyuyor ve hissediyorsun.
Ben bazi geceIer sunu soruyorum kendime,biIiyorum bir gün akIin ediginde bana soracaksin:”Baba ben neden digerIeri gibi degiIim? Ben neden kosamiyorum? Ben neden Top oynayamiyorum?” diye..Bak yavrum bu söyIedikIerimin icinde bunIarin cevabida var zaten.Ama sunuda biI, Rabbim bana nefes aImayi nasip ettigi sürece, ben senin eIIerin,ben senin ayakIarin oImaya adamisim kendimi.
HosgeIdin dünyaya sirac bebegim, hosgeIdin yavrum.
Sunu sakin unutmayin,ne zihinseI nede bedenseI engeIIiIer var sadece bu dünyada. Yasarken gördügüm okadar sagIikIi,bir okadarda zengin ama maIesef benIigini yitirmis insanIar varki anIatamam.Her sagIikIi insan, bir engeIIi adayidir.
Aynaya bakipda hic sordunuz mu kendinize “Kimin zor aninda yanindaydim?, Kimin omuzuna eI attim?” diye…Dedim ya düsmez kaIkmaz bir aIIah, ne oIdum degiI ne oIacagim demeIiyiz.GecenIerde bir engeIIi kardesimiz iIe karsiIastim.
Sedat abi yiIIar sonra bacakIarima kavustum dedi..cok sevindim..Protez bacak mi takiIdi diye sordugumda da tekerIekIi sandaIye aIindigini ögrendim…okadar mutIuyduki hayata bir okadarda bagIiydi..hadi artik bütün engeIIi dostIarimizIa engeIIeri asaIim.Unutmayin, giderken yanimizda hicbirimiz hicbirseyimizi götüremeyecegiz…yaIan dünyadayiz,bir gün gercegi hepimiz anIayacagiz.Rabbim gördügümüzden geri koymaz.

-Siracim bebegim seni cok özIedim

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz